Poszukiwanie partnerów handlowych powrót >

Celem usługi jest wyszukanie potencjalnych kontrahentów na towary lub usługi naszych klientów. Zidentyfikowanie i określenie odbiorców na towar/usługę jest ważnym elementem sukcesu w eksporcie. Dostęp do kanałów dystrybucji stanowi dużą barierę wejścia na rynek zagraniczny. Niezależnie od tego czy Twój produkt jest z grupy przemysłowych (B2B) czy konsumpcyjnych (B2C), potrafimy odpowiednio dobrać potencjalnych odbiorców. 

Co oferujemy?

Opracujemy kryteria wyboru i selekcji potencjalnych nabywców, dystrybutorów oraz importerów.      
Standardowe kryteria wyboru :

Przygotowujemy  listy potencjalnych kontrahentów. Lista zawiera kompletne dane teleadresowe, krótką charakterystykę firmy oraz dodatkowe informacje, wymienione w kryteriach wyboru. 

Prowadzimy rozmowy telefoniczne i wysyłamy oferty do wyselekcjonowanych dystrybutorów. Nawiązujemy kontakt z osobą decydującą o zakupach i współpracy.

Wyszukujemy agentów handlowych, przedstawiamy warunki współpracy.

Korzystamy z własnych źródeł informacji, międzynarodowych baz danych oraz kontaktów osobistych naszych ekspertów od rynków zagranicznych.

Na wielu rynkach możemy skutecznie nawiązać kontakty, dzięki wieloletniej praktyce w działalności targowej, sieci kontaktów i znajomości rynków.

Twoje korzyści z usługi: