Pozyskanie kontrahentów

   

Pozyskanie kontrahentów

Wiemy gdzie poszukiwać kontrahentów za granicą niezależnie od branży/sektora.

Wiemy jak skutecznie pozyskiwać klientów za granicą.

Znamy narzędzia i nowoczesne metody budowania kanałów dystrybucji w eksporcie. 

Celem usługi jest pozyskanie potencjalnych kontrahentów na Twoje towary lub usługi . Zidentyfikowanie i określenie odbiorców na towar/usługę jest ważnym elementem sukcesu w eksporcie. Dostęp do kanałów dystrybucji stanowi dużą barierę wejścia na rynek zagraniczny. Niezależnie od tego czy Twój produkt jest z grupy przemysłowych (B2B) czy konsumpcyjnych (B2C), potrafimy odpowiednio dobrać potencjalnych odbiorców.

 

Twoje korzyści z usługi:

  • Skuteczność – spotkasz się z kontrahentami, którzy wyrażają wolę współpracy, znają Twoją ofertę, będziesz wiedział czego oczekują, nasi eksperci przygotują pole do negocjacji, stworzymy wartości dodane, które nie będą kosztem
  • Oszczędność czasu i pieniędzy – Wyszukanie kontrahentów wymaga dużych nakładów finansowych. Spotkania przygotowane w ramach usługi będą bardzo konkretne, potencjalny kontrahent otrzyma wstępną ofertę, a Ty będziesz wiedział czego oczekuje i co negocjujesz. Na jednym wyjeździe spotkasz się z kilkoma najbardziej zainteresowanymi współpracą.
  • Bezpieczeństwo – nasza usługa uchroni  przed współpracą z nieuczciwymi kontrahentami.
  • Coaching –  zyskasz wsparcie merytoryczne i formalne doświadczonych pracowników i ekspertów  OEG consulting podczas etapu nawiązywania współpracy z zagranicznymi kontrahentami. 
Skontaktuj się z nami i otrzymaj pół godziny darmowej konsultacji.
Indywidualna konsultacja, po której zdecydujesz czy potrzebujesz naszej pomocy, czy chcesz podjąć współpracę?
Wyślij zapytanie