Referencje

   

Referencje

09/11/2020

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe "Promet Stal"

"Współpraca z OEG Consulting przy projekcie „Internacjonalizacja PROMET STAL” przyniosła nam długoterminowe kontrakty zagraniczne".
  • Przemysław Łopiński - właściciel
05/03/2019

HYDROPARTS

„Reprezentowany przez przedsiębiorstwo zakres wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach. Personel firmy bez wątpienia można uznać za wyróżniających się profesjonalistów”.
  • Krzysztof Chlabicz - właściciel
23/02/2018

TOM-PAR Jerzy Rutkowski

„Pracownicy przedsiębiorstwa starają się o najwyższy standard działania, co jest jednym z ich głównych atutów. Firma może pochwalić się szeroką wiedzą z zakresu funduszy unijnych. W swojej specjalizacji przedstawiciele firmy uznawani są za profesjonalistów.”
  • Renata Gutowska – Dyrektor Zarządzający
08/03/2017

F.M.P. PABLO

„Współpraca…była bardzo efektywna. W ramach zawartej umowy firma wykonała Model Biznesowy w ramach działania 1.2 Internacjonalizacja MŚP, który ostał pozytywnie zweryfikowany przez PARP”.
  • Paweł Paździerz - prezes
16/05/2016

Grupa WEBA

„Możemy z całą pewnością stwierdzić, że wykonane usługi były skuteczne i pomogły nam w zwiększeniu naszej sprzedaży eksportowej na wymienionych rynkach.”
13/05/2016

Vitroterm-Murów S.A.

„Firma OEG skutecznie pomogła nam rozwinąć nasz eksport i polecamy jej usługi każdemu przedsiębiorstwu planującemu rozwijać lub rozpoczynać działalność eksportową.”
19/10/2021

JOPPOL Wojciech i Jacek Jopp

W chwili obecnej zakończyliśmy już realizację projektu … i z czystym sumieniem możemy polecić firmę OEG jako skuteczną firmę w zwiększaniu sprzedaży eksportowej swoich klientów.
20/04/2016

MATURE Polska

„Nasza współpraca opierała się na całościowym świadczeniu usług przez OEG. Wykonane usługi były skuteczne i pomogły nam w zwiększeniu naszej sprzedaży eksportowej na wymienionych rynkach.”  
10/02/2016

P.P.H.U. M MEBEL Minicki Mariusz

"Firma OEG to zespół wysokiej klasy profesjonalistów, specjalizujących się w tematyce eksportowej. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielą się z klientami. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy OEG jako podmiot godny zaufania, wyróżniający się dużą fachowością i otwartością na potrzeby klienta."    
  • Ludmiła Wieczorek – Kierownik Działu Exportu
19/12/2013

BIURO STYL

„Biuro Styl rekomenduje firmę OEG jako rzetelnego partnera biznesowego, który w każdej sytuacji służy kompleksową pomocą oraz wspiera klienta”.
28/01/2013

"Wytwórnia zbiorników" Andrzej Powolny

"Do przygotowanej dokumentacji nie otrzymaliśmy ani jednego zastrzeżenia, a osoby kontrolujące były pełne podziwu, że pierwszy raz widzą tak rzetelnie przygotowaną dokumentację." Andrzej Powolny - właściciel zakładu
  • Andrzej Powolny - właściciel zakładu
08/11/2012

Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych "POLON - POZNAŃ"

"Polecamy współpracę z zespołem OEG, który kompleksowo i profesjonalnie pomógł nam w ekspansji na europejskie rynki."
26/09/2012

P.P.U. INTERMET

„Firma INTERMET poleca OEG jako rzetelnego wykonawcę.”  
  • Ryszard Stachowiak – Dyrektor
30/03/2012

Przedsiębiorstwo Techniczno - Handlowe CERTECH

„Plan rozwoju eksportu został skutecznie wdrożony a projekt zakończony. W wyniku realizacji PRE osiągnęliśmy wzrost eksportu o 10%.”  
  • Mateusz Kuca – Kierownik Działu Handlu i Kooperacji
01/03/2012

Biuro Tłumaczeń INTERPRETIS

„Polecamy współpracę każdemu przedsiębiorstwu zainteresowanemu rozwojem swojej pozycji w działalności krajowej i eksportowej.”  
  • Sebastian Budzyński - Właściciel Biura
24/02/2012

Fabryka Maszyn Górniczych Niwka

„Na każdym z etapów usług byliśmy na bieżąco informowani o stopniu jego zaawansowania i postępach prac. Dzięki naszemu partnerowi zdobyliśmy szereg dodatkowych informacji dotyczących rozwoju eksportu i rynków docelowych.”  
  • Bartłomiej Cieplik – Zastępca Dyrektora
30/03/2012

Lubelska Fundacja Rozwoju

„Szkolenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców, co niewątpliwie jest zasługą Pani (Heleny Cieśluk-prezes OEG) przygotowania merytorycznego oraz zaangażowania w organizację szkolenia.”
06/03/2012

Systemy informatyczne dla firm Comarch

„Współpraca z firmą OEG umożliwiła nam udany udział w targach branżowych, realizację założonych działań marketingowych, a także optymalizację kosztów”.
21/10/2010

Świeże surówki Grześkowiak

„Polecamy współpracę (z OEG) każdemu przedsiębiorstwu zainteresowanemu rozwojem swojej pozycji w działalności krajowej i eksportowej.”
19/05/2009

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

„Wszystkie usługi zostały zrealizowane (…) rzetelnie i należycie, z pełnym profesjonalizmem oraz zgodnie z oczekiwaniami Zamawiającego.”